В Україні оновили перелік громад у районах бойових дій, на захоплених територіях та в оточенні

В Україні оновили перелік громад у районах бойових дій, на захоплених територіях та в оточенні

Укрінформ
Мінреінтеграції затвердило оновлений перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба міністерства.

За даними Мінреінтеграції, станом на 13 вересня до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входять 327 громад із 9 областей.

Зокрема це 66 територіальних громад Донецької, 56 - Харківської, 10 - Дніпропетровської, 37 - Луганської, 56 - Запорізької, 49 - Херсонської, 26 - Миколаївської, 22 - Сумської, 5 - Чернігівської областей.

Читайте також: Мінреінтеграції залучить міжнародну допомогу для забезпечення маломобільних переселенців

У Мінреінтеграції зазначити, що перелік доповнився Марганецькою міською територіальною громадою Нікопольського району Дніпропетровської області.

Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави.

Зазначений перелік формується за погодженням Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.

У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це: території, що є тимчасово окупованими; території, що перебувають в оточенні (блокуванні); території, на яких тривають активні бойові дії.

Читайте також: За працевлаштування переселенців роботодавцям вже компенсували ₴122 мільйони

Якщо громадяни зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня в цьому переліку, у міністерстві радять звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.

Документ набере чинності після публікації в Офіційному віснику України. Перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується, нагадали у міністерстві.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів розширив програму виплати компенсацій за комунальні послуги особам, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених українців.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-