Бучу відвідали учасники Наглядової ради YES

Бучу відвідали учасники Наглядової ради YES

Фото
Укрінформ
Місто Бучу Київської області відвідали учасники Наглядової ради Ялтинської європейської стратегії.

Як передає Укрінформ, про це Бучанська міська рада повідомляє у Фейсбуці.

Міський голова Бучі Анатолій Федорук повідомив делегації про вбивства російськими військовими мирних жителів. “Саме вбитих мирних жителів. Це підтвердили експертизи, зроблені після ексгумації тіл загиблих. Це воєнні злочини, за які винні мають бути покараними. Із громадян, які залишилися у Бучі під час окупації, кожен п’ятий-шостий був розстріляний. Якщо говорити про всю Київщину – кожен третій в області розстріляний у Бучі”, - наголосив Федорук.

Бучу відвідали учасники Наглядової ради YES / Фото: Бучанська міськрада, Фейсбук

Мер також розповів делегації про концепт майбутнього меморіального комплексу. “Ми розуміємо, що життя продовжується і з цим потрібно жити, та необхідно увіковічити пам'ять про події, що тут сталися. Тому що з Бучі почалося звільнення населених пунктів Київщини і України”, - зауважив він.

Читайте також: «Цей жах неможливо передати»: прем’єр Люксембургу відвідав Бородянку, Бучу та Ірпінь

Учасників Наглядової ради YES поінфомували, що у громаді вже є напрацювання щодо меморіального комплексу. Різні архітектурні групи, проєктні організації формують свої пропозиції. Бучанська міська рада має напрацювання щодо співпраці із фондом Віктора Пінчука.

Як повідомлялося, Ялтинська європейська стратегія (YES) - міжнародна щорічна конференція українських і закордонних політиків та підприємців, заснована у 2004 році. Метою конференції є зустрічі політичних лідерів і бізнесменів для сприяння розвитку України та підтримки її євроінтеграційних прагнень.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-