У Львові відкрили комплексний центр підтримки переселенців

У Львові відкрили комплексний центр підтримки переселенців

Укрінформ
У Львові відкрили міський центр підтримки вимушено переміщених людей. В одному офісі об‘єднали усі послуги для переселенців.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради, передає Укрінформ.

«Люди, які, рятуючись від війни, опинилися у Львові, з перших днів отримують тут допомогу і підтримку. Зараз певні процеси почали набирати системного характеру, і ми вирішили, що доцільно об’єднати всю допомогу від міста в єдиному центрі. Це зручно, коли людина приходить до центру і розуміє, що саме тут їй допоможуть вирішити те, що її цікавить», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Центр відкрили на базі ЦНАП у приміщенні Личаківської районної адміністрації (вул. Костя Левицького, 67). Це зручна локація з точки зору розташування – центральна частина міста, а також тут, окрім райадміністрації, є ЦНАП, відділення Пенсійного фонду та інших структур. У центрі працює 5 координаторів.

Загалом у Львові, за даними керівника міського управління соціального захисту Ігоря Кобрина, проживає майже 100 тисяч вимушено переміщених українців, які офіційно зареєструвалися. Неофіційно – ще декілька десятків тисяч осіб.

«Кому потрібна допомога з подачею документів – приходьте. Потрібна психологічна підтримка чи розмова з людьми, які перебувають у схожій ситуації, – приходьте. Якщо є труднощі з адаптацією в місті і непорозуміння з різними структурами – приходьте. Зараз ми акумулювали ті речі, які найбільш затребувані, але згодом спектр послуг будемо збільшувати», - зазначила директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

Читайте також: На Львівщині СБУ викрила схему розкрадання гуманітарної допомоги для армії

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня у Львові на базі Гуманітарного штабу запрацював Офіс підтримки військовослужбовців та їх родин. Тут можна отримати соціальну, психологічну та юридичну допомогу.

Фото: city-adm.lviv.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-