Волонтери міжнародного фонду готують обіди для Тростянецької громади

Волонтери міжнародного фонду готують обіди для Тростянецької громади

Укрінформ
Волонтери міжнародного фонду харчування World Central Kitchen готують обіди для мешканців Тростянецької громади на Сумщині.

Про це Укрінформу повідомили у Програмі "U-LEAD з Європою".

Зазначається, що безкоштовно пообідати можуть всі мешканці з 38 населених пунктів Тростянецької громади. Їдальня просто неба з'явилася у центрі міста Тростянець при підтримці World Central Kitchen.

«Ми маємо змогу щоденно годувати мешканців громади, які цього потребують. У центрі міста кожного дня працює польова кухня від WorldCentralKitchen, вона розпочала роботу з 2 травня. Розраховуємо ресурси щодня на близько 1000 людей, і ця можливість доступна абсолютно кожному мешканцю нашої громади», - розповів Тростянецький міський голова Юрій Бова.

Також, за його словами, кухня працюватиме протягом декількох найближчих тижнів, а для тих, у кого немає можливості прийти за обідом через стан здоров’я чи вік, - буде здійснюватися доставка обідів. Для цього треба залишити заявку у представників фонду, які займаються приготуванням їжі.

World Central Kitchen — неприбуткова організація, заснована у 2010 році іспансько-американським шефом Хосе Андресом. World Central Kitchen відповідає за забезпечення їжею в надзвичайних ситуаціях.

Читайте також: Громади Київщини отримали генератори та інструменти для ремонту від U-LEAD

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Фото: U-LEAD з Європою

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-