Загарбники вивезли в Донецьк 12-річну доньку загиблого в Маріуполі чемпіона Обединського

Загарбники вивезли в Донецьк 12-річну доньку загиблого в Маріуполі чемпіона Обединського

Укрінформ
Російські військові вивезли до окупованого Донецька 12-річну Кіру – дочку загиблого в Маріуполі неодноразового чемпіона України з водного поло, екскапітана національної збірної України Євгена Обединського. 

Дідусь дівчинки Олександр Обединський сподівається на повернення її в Україну, щоб узяти свою онучку – повну сироту під опіку.

Про це повідомив під час прямого включення в Телемарафоні UAразом з Чернівців дідусь дівчинки Кіри – заслужений тренер України з водного поло Олександр Обединський.

«Кіра зараз знаходиться в Донецьку, вона була вивезена в Донецьк. Зараз вона там у лікарні ім. Калініна проходить лікування, вона отримала легкі осколкові поранення. Я сьогодні з нею по скайп-зв'язку зв'язався, ми розмовляли, вона дуже сумує за нами і хоче, щоб ми зустрілися. І ми на це дуже сподіваємось, що вона повернеться і ми будемо разом, ми дуже любимо одне одного. З початком війни вона жила у нас, потім її буквально за три-чотири дні до нашого від'їзду тато забрав, і вона останнім часом у Маріуполі жила з ним. Так сталося, що мій син загинув, і її вивезли в Донецьк», - розповів дідусь.

Він висловив сподівання, що йому повернуть онуку під його опіку, оскільки батько Кіри 17 березня загинув у Маріуполі, а мати померла під час її народження.

«У нас надія на всіх людей, на організації, від яких залежить її повернення. Ми сподіваємось, що Кіра повернеться з допомогою наших людей, від яких це залежить. І Кіра буде з нами. Я дуже сподіваюся і на спортивні організації, і на громадські, і на волонтерів, і на офіційні служби, сподіваюся на допомогу. І дуже хочу, щоб Кіра була з нами», - з хвилюванням сказав Олександр Обединський.

Як повідомляв Укрінформ, у заблокованому російськими загарбниками Маріуполі 17 березня загинув неодноразовий чемпіон України з водного поло, екскапітан національної збірної України Євген Обединський.

Російська агресія спричинила в Маріуполі жахливу гуманітарну катастрофу. Загарбники бомбардують беззбройних мешканців, блокують гуманітарну допомогу.

За словами Маріупольського міського голови Вадима Бойченка, станом на 27 березня в Маріуполі кількість жертв серед мирного населення становить близько п'яти тисяч людей, із них близько 210 дітей. У заблокованому російськими загарбниками Маріуполі зараз перебувають близько 160 тис. мирних людей, вони благають про їх порятунок.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-