Львів – на межі можливостей: Садовий просить допомоги у міжнародних організацій

Львів – на межі можливостей: Садовий просить допомоги у міжнародних організацій

Укрінформ
Львів знаходиться на межі своїх можливостей і потребує допомоги міжнародних організацій через тисячі переселенців, які щодня прибувають у місто.

Як передає Укрінформ, на цьому наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Сьогодні Львів став прихистком для 200 тис. людей, які переїхали до Львова ховаючись від бомбардувань і ракетних обстрілів. Люди, які поселилися у нас, отримують гарячу їжу, необхідні речі, і ми повністю облаштовуємо їх побут, і надаємо все, чим вони повинні бути забезпечені. А це надзвичайно велике навантаження на місто Львів, і на сьогодні ми знаходимося на межі наших можливостей», - написав він.

Садовий поінформував, що місто вже задіяло 440 установ культури і освіти і 85 релігійних організацій, щоб надати людям прихисток. Він зауважив, що цього замало, а тому звернувся до всіх міжнародних організацій про додаткову допомогу.

«Нам потрібні великі палатки, щоб можна було надати підтримку людям, потрібно, щоб ці палатки були обладнані відповідними засобами санітарії, і щоб там можна було готувати їжу. Спільно з фахівцями освіти, культури ми будемо напрацьовувати окремі програми, щоб ці діти, які у нас знаходяться, мали максимально облаштований побут», - уточнив він.

Крім цього, мер Львова зауважив, що важливим є також і те, щоб відомі особистості, які приїхали до міста, проводити зустрічі і надавати їм психологічну підтримку, яка сьогодні для них дуже важлива, «адже вони пережили дуже стресові дні, можливо найважчі дні у їхньому житті».

Діти, жінки, які нині є у Львові, вірять у нашу перемогу, вірять, що у швидкому часі ми переможемо і вони зможуть повернутися до себе додому, відбудовувати свої міста, свої помешкання, нашу країну», - наголосив мер Львова, Андрій Садовий.

24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ. 

В Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію. Також наша країна офіційно направила позов проти російської федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-