СБУ фіксує нарощування російських військ на кордоні з Харківщиною

СБУ фіксує нарощування російських військ на кордоні з Харківщиною

Укрінформ
Служба безпеки України фіксує нарощування російських військових на кордоні з Харківщиною і готує заходи протидії.

Як передає Укрінформ, про це на нараді в облдержадміністрації 23 лютого повідомив начальник Управління СБУ в Харківській області Роман Дудін.

"Бачимо активне маневрування та пересування військ Російської Федерації вздовж наших кордонів. Бачимо те, що поступово нарощується військова присутність, немає жодних елементів відведення військ від державного кордону України після так званих навчань", - сказав Дудін.

Водночас керівник управління наголосив на зниженні показника психологічного стану російських солдатів.

"На сьогодні, за отриманою нами інформацією, найкраща їхня тактична група нараховує лише 70% справної техніки. 30% техніки - несправна. Ми бачимо щоденне зниження морально-психологічного показника в російських військах", - додав начальник УСБУ в Харківській області.

Він повідомив про нестачу їжі, погані фінансові умови та зменшення заробітної плати в російських військах, а також розмови військових про те, що вони не розуміють, навіщо вони повинні йти в Україну.

За інформацією Дудіна, російські війська закупили 45 тисяч целофанових пакетів для перевезення трупів.

Читайте також: СБУ: На кордоні Харківської області з РФ – 13 тисяч російських військових

"Разом з тим, я думаю, за старовинною російською традицією вони будуть закопувати їх просто серед поля або в цих безіменних гробах", — сказав Дудін.

Він підкреслив, що в Харкові відпрацьовано усі заходи щодо захисту регіону, зокрема і мінування потенційних підходів. В місті працюють групи спецпризначення військової розвідки. Сформовано два пояси оборони Харкова з військових та група для наведення порядку в самому Харкові.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-