У Херсонській області завершили приватизацію солевидобувного підприємства

У Херсонській області завершили приватизацію солевидобувного підприємства

Укрінформ
Завершено приватизацію єдиного майнового комплексу ДП «Геройське дослідно-промислове підприємство», солепромислу на Рожевих озерах в Херсонській області. 

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила начальник відділу комунікацій регіонального відділення Фонду держмайна у Херсонській області та АР Крим Алла Ракша.

«Затверджено результати продажу та завершено приватизацію єдиного майнового комплексу ДП «Геройське дослідно-промислове підприємство», - повідомила Ракша.

За її словами, об'єкт придбало ТОВ «ГРИН-ГРУП», ціна продажу становить майже 52,85 млн грн (з урахуванням ПДВ).

Читайте також: На Херсонщині відбувся онлайн-аукціон із приватизації соледобувного держпідприємства

Як повідомляв Укрінформ, 22 жовтня 2021 року відбувся онлайн-аукціон із приватизації ДП «Геройське дослідно-промислове підприємство». На участь в аукціоні зареєструвалися 9 учасників, під час торгів його ціна зросла у 7,3 раза від стартової. Пізніше стало відомо, що переможець аукціону відмовився від підписання протоколу про результати торгів.

Повторний аукціон з приватизації ДП «Геройське дослідно-промислове підприємство» відбувся 9 грудня 2021 року. За об'єкт приватизації на торгах змагалися 8 учасників, а стартова ціна зросла у 7 разів: з 6,13 млн грн до 44,04 млн грн. Договір купівлі-продажу солепромислу укладено 22 грудня.

Основним видом діяльності ДП «Геройське дослідно-промислове підприємство» є видобуток солі кухонної харчової осадочної, отриманої шляхом випарювання з води Чорного моря у відкритих осадових басейнах. Виробничі потужності підприємства по видобутку солі – це гідротехнічні споруди (підготовчі та садкові басейни, канави, шлюзи) на ланцюзі озер, заповнених морською водою Ягорликської затоки Чорного моря.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-