У «червоній» зоні карантину залишаються вісім областей – МОЗ

У «червоній» зоні карантину залишаються вісім областей – МОЗ

Таблиця
Укрінформ
Станом на 21 грудня в червоній зоні епідемічної небезпеки перебувають вісім областей. На жовтому рівні - столиця та решта регіонів.

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

Станом на 21 грудня в червоній зоні епідемічної небезпеки знаходяться Волинська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Черкаська та Чернігівська області.

До жовтого рівня епіднебезпеки віднесено Київ та решту регіонів.

Рівень захворюваності на COVID-19, при визначеному показнику 75 на 100 тис.населення, станом на 20 грудня по країні складає 279 на 100 тис. населення.

У Києві рівень захворюваності - 518 на 100 тис. населення.

Станом на 20 грудня рівень госпіталізацій по країні становить 33,7, при визначеному показнику 60 на 100 тис. населення. У Києві рівень госпіталізацій складає 31 на 100 тис. населення.

Показник рівня госпіталізацій станом на 20 грудня не перевищено в жодній області.

Також станом на 20 грудня в жодному регіоні не перевищено показник завантаженості ліжок із киснем, відведених для лікування хворих на COVID-19.

Так, по країні цей показник складає 29,6% при визначеному граничному рівні у 65%. У столиці показник завантаженості ліжок із киснем складає 24,8%.

За минулу добу, 20 грудня, в Україні зафіксовано 6 029 підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Як передавав Укрінформ, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко назвав дві області, які поки не можуть вийти з «червоної» зони.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-