Криза з мігрантами: Прикордонники координують свої дії з колегами з Польщі та Литви

Криза з мігрантами: Прикордонники координують свої дії з колегами з Польщі та Литви

Укрінформ
Ситуація на кордоні з Білоруссю наразі залишається спокійною та контрольованою, але будь-якої миті можливий потік нелегальних мігрантів.

Про це в ефірі телеканалу "Дом" запевнив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

"Але, оскільки ми очікуємо, що у будь-який момент потік нелегальних мігрантів може бути спрямований у бік України, ця ділянка кордону зараз посилена додатковими силами. Залучені резерви Держприкордонслужби, Національної гвардії та Нацполіції. Резерви вже знаходяться в кожній з областей, які межують із Білоруссю. А також резерви ще продовжують прибувати", — розповів Демченко.

За його словами, кордон посилено не лише на "зеленій" ділянці, а й у пунктах пропуску — на каналах легального в'їзду.

"Ми проводимо заходи прикордонного контролю, щоб не допустити потенційних нелегальних мігрантів, яких ми надалі можемо виявити на нашій західній ділянці кордону — при спробі перетнути кордон до країн Європейського Союзу", — додав речник.

За його словами, українські прикордонники також координують свої дії з колегами з Польщі та Литви — країнами, в які намагаються прорватися мігранти з Білорусі.

"Співпраця з прикордонниками Польщі та Литви триває. Зокрема, на рівні керівників відомств триває обмін інформацією, яка може впливати на стан охорони кордону як Польщі, так і України. Крім того, наші військовослужбовці відвідують підрозділи прикордонної служби Польщі, щоб розуміти, яка у них відбувається співпраця між прикордонниками, поліцейськими, представниками Міноборони для посилення захисту державного кордону", — деталізував Демченко.

Він додав, що обмін інформацією з прикордонниками Польщі та Литви також допомагає розуміти тактику нелегальних мігрантів під час спроби незаконно перетнути кордони.

Як повідомляв Укрінформ, Державна прикордонна служба України 18 листопада запобігла спробі 15 іноземних громадян з Близького Сходу потрапити в Україну з Республіки Білорусь.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-