Відбулася серія форумів «Реформа системи шкільного харчування» - МОН

Відбулася серія форумів «Реформа системи шкільного харчування» - МОН

Укрінформ
Серія регіональних форумів «Реформа системи шкільного харчування», які проходили в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі, завершується у суботу, 13 листопада.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МОН.

“Головна мета проведення форумів – напрацювати дорожню карту щодо впровадження реформи шкільного харчування та активно продовжити розпочаті кроки. На форумі були обговорені такі теми, як безпечність, якість шкільного харчування, підходи до переоснащення харчоблоків закладів освіти, критерії публічних закупівель, новітні стандарти громадського харчування”, – підкреслив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Він додав, що вчора працювали з колегами зі Львівської, Вінницької, Закарпатської, Рівненської та Волинської областей, а сьогодні – Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької.

У МОН нагадали, що форум відбувається в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи Олени Зеленської та у співпраці Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства економіки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування», а також за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Як повідомлялося, під час четвертого регіонального форуму “Реформа системи шкільного харчування” у Львові міністр освіти та науки Сергій Шкарлет наголосив, що в Україні наступного року на реформу системи шкільного харчування буде виділено 1,5 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-