Тернопіль передав почесний статус «Молодіжна столиця України» місту Острог

Тернопіль передав почесний статус «Молодіжна столиця України» місту Острог

Укрінформ
Тернопіль передав почесний статус "Молодіжна столиця України-2022" місту Острог Рівненської області.

Відповідна заява була озвучена в неділю, 26 вересня, під час Всеукраїнського молодіжного форуму «МолоДійТе», передає Укрінформ із посиланням на повідомлення з сайту Тернопільської міської ради.

Передача відбулася від міського голови Сергія Надала та представників тернопільських молодіжних ініціатив міському голові м. Острог Юрію Ягодці та представникам молодіжного руху та громадського активу міста.

«Вітаю наших гостей з міста Острог з перемогою у Національному конкурсі «Молодіжна столиця України» та здобуттям цього статусу. Щиро бажаю з честю пронести це звання, успішно провести 2022 рік, внести нову потужну хвилю у розвиток молодіжного руху не тільки в Острозі, а й у всій Україні. Наша команда і місто як Молодіжна столиця завжди готові допомагати вам», - наголосив Надал.

Читайте також: У Тернополі стартував Всеукраїнський молодіжний форум

На молодіжний форум «МолоДійТе» в Тернопіль приїхало понад 600 учасників з України та Європи.

Упродовж двох днів учасники мали змогу взяти участь в різноманітних презентаціях, побачити фільми і послухати лекції від провідних спікерів України.

26 вересня на Театральному майдані Тернополя оголошено також про старт конкурсу Молодіжна столиця України-2023, подавати заявки на який можна з 28 вересня до 25 листопада цього року.

Читайте також: На Тернопільщині зафіксували землетрус

Нагадаємо: у 2020 році під час форуму «Молодь Оffline» місто Тернопіль офіційно отримало статус Молодіжної столиці України 2020 року. Через пандемію коронавірусу статус місту було продовжено ще на 2021 рік, тож впродовж двох років у Тернополі активно проводилися наукові, пізнавальні, мистецькі заходи, а в рамках відзначення Міжнародного дня молоді-2021 презентовано унікальну карту молодіжних об’єднань Тернопільської міської територіальної громади.

Національний конкурс «Молодіжна столиця України» започаткований у 2017 році Міністерством молоді та спорту України, Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України і проводиться на щорічній основі. Метою конкурсу є відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. 24 січня 2020 року Тернопіль офіційно перейняв естафету молодіжної столиці від міста Кам’янця-Подільського.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-