У Держбюро розслідувань назвали регіони, де беруть найбільше хабарів

У Держбюро розслідувань назвали регіони, де беруть найбільше хабарів

Інфографіка
Укрінформ
За 8 місяців поточного року Державне бюро розслідувань задокументувало отримання неправомірної вигоди посадовими особами на загальну суму 20,8 млн гривень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ДБР.

“За вказаний період найбільшу загальну суму неправомірної вигоди задокументовано у Києві – 8,8 млн гривень, Харківській області – 1,8 млн гривень, Київській області – 1,7 млн гривень, Одеській області – 1,4 млн гривень, Тернопільській області – 1,1 млн гривень”, - ідеться у повідомленні.

Загальний розмір збитків, які виявили в результаті розслідувань працівники ДБР, становить 167 млн грн. Також заарештовано майно на суму 365 млн грн.

Найбільші суми збитків у кримінальних провадженнях, що направлені до суду, задокументували у Києві - понад 77 млн грн, в Одеській області - більш як 27 млн грн та на Вінниччині - майже 20 млн грн.

Повідомлення про підозру у вчиненні корупційних кримінальних правопорушень отримали 482 особи. У тому числі за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди - 282 особи, з яких один посадовець категорії А, 108 поліцейських, вісім прокурорів, один працівник СБУ, 20 податківців, 19 митників, 27 прикордонників, 11 працівників Державної кримінально-виконавчої служби, 10 - Державної лісової охорони, троє - Держрибагентства, двоє - Державної міграційної служби, четверо - ДСНС, двоє працівників Нацгвардії та 15 військовослужбовців.

Читайте також: ДБР розслідує 25 справ про зловживання на будівництві житла для військових

До суду направлені обвинувальні акти стосовно 429 осіб, з них 232 обвинувачуються в отриманні неправомірної вигоди (ст. 368 КК).

Як повідомляв Укрінформ, станом на вересень ДБР розслідує 426 кримінальних проваджень у сфері порушень митного контролю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-