Житомирський водоканал продовжує скидати неочищені стоки в річку Тетерів

Житомирський водоканал продовжує скидати неочищені стоки в річку Тетерів

Відео
Укрінформ
Комунальне підприємство «Житомирводоканал» знову скидає неочищені стічні води в річку Тетерів, куди під час аварії раніше вже потрапило майже 120 тис. тонн стоків.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомила Державна екологічна інспекція Поліського округу.

«Це вже, мабуть, стало системою, яку запровадило КП «Житомирводоканал», а саме систематично здійснювати скид неочищених стічних вод до річки Тетерів з ГКНС (головна каналізаційна насосна станція – ред.). Стало відомо про те, що знову ж здійснюється скид, в тому ж самому місці, як і два тижні тому, коли було скинуто майже 120 тис. кубометрів неочищених стічних вод», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відділ інструментально-лабораторного контролю інспекції відібрав проби води для визначення в ній вмісту забруднюючих речовин та вжиття відповідних заходів реагування.

Читайте також: На Житомирщині відремонтували міст через річку Тетерів

Як повідомлялося, у ніч із 6 на 7 серпня у річку Тетерів через аварію на колекторі насосної станції потрапило 7 тисяч кубометрів неочищених стічних вод. Фахівці зафіксували у водоймі масову загибель риби та взяли для досліджень проби води. Екологи рекомендували не купатися та не рибалити в річці. Скид стоків припинився 12 серпня.

Державна екологічна інспекція оцінила збитки від забруднення річки Тетерів неочищеними каналізаційними стоками у майже 23 млн грн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-