Проїзд у вінницькому транспорті подорожчав удвічі

Проїзд у вінницькому транспорті подорожчав удвічі

Укрінформ
У Вінниці проїзд у муніципальному авто- та електротранспорті подорожчав з 4 до 8 грн.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили у КП «Вінницька транспортна компанія» («ВКТ»).

«Нові тарифи на проїзд у міському комунальному транспорті встановив виконком міської ради ще 15 липня, а 1 серпня вони набули чинності», - повідомили у компанії.

Зазначається, що новий тариф на проїзд у муніципальному транспорті буде єдиним - 8 грн за поїздку у трамваї, тролейбусі чи автобусі. Попри те, що проїзд для пасажирів подорожчав удвічі, для підприємства-перевізника він буде збитковим.

У ВТК зазначили, що вартість електронних проїзних квитків залишається пільговою. Так, безлімітний за кількістю поїздок місячний квиток коштуватиме 750 грн. А проїзний на 130 поїздок – 510 грн. Вартість студентського проїзного становитиме 255 грн, учнівський місячний квиток коштуватиме 155 грн.

Читайте також: На Київщині проїзд у маршрутках може подорожчати на 10-18%

Востаннє вартість проїзду в муніципальному транспорті Вінниці змінювалася три роки тому. Нині перегляд тарифу в першу чергу викликаний суттєвим здорожчанням усіх складових – від 30 до понад 60%. Окрім того, через карантинні обмеження значно знизився обсяг перевезених КП «Вінницька транспортна компанія» пасажирів (електротранспортом – на 54,6%, автотранспортом – на 58,9%).

Вінницька транспортна компанія має на балансі 126 трамваїв, 163 тролейбуси та 67 автобусів.

Фото: Depo.Вінниця

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-