Аудит земель та просторовий розвиток: дві громади Хмельниччини отримають допомогу U-LEAD

Аудит земель та просторовий розвиток: дві громади Хмельниччини отримають допомогу U-LEAD

Укрінформ
Ярмолинецька громада Хмельниччини отримає допомогу Програми «U-LEAD з Європою» у сфері аудиту земель, а Дунаєвецька - у просторовому плануванні.

Про це Укрінформу повідомили у Хмельницькому регіональному офісі програми.

Зокрема зауважують, що завершився відбір громад для участі у другому етапі навчальної Програми «U-LEAD з Європою» «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами» і, зокрема, відібрали дві громади Хмельниччини. Відтак, Ярмолинецька громада проведе аудит земельних ресурсів, а у Дунаєвецькій громаді розроблятимуть завдання для Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади.

Читайте також: U-LEAD: Полтавщина - лідер серед регіонів за зростанням доходів місцевих бюджетів

«Громади гарно відпрацювали під час першого етапу навчань, і їх заявки отримали підтримку. Ці проєкти дозволять опрацювати потенціал громад та залучити додаткові кошти до бюджету. Далі нас чекає цікава та складна робота», - наголосив керівник Хмельницького регіонального офісу програми Дмитро Василенко.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-