У Вінниці асистент вчителя побила дитину з особливими освітніми потребами - Денісова

У Вінниці асистент вчителя побила дитину з особливими освітніми потребами - Денісова

Укрінформ
Асистент вчителя однієї зі шкіл Вінниці побила дитину з особливими освітніми потребами.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. 

За її словами, під час моніторингу ЗМІ вона зафіксувала порушення прав дитини на гідне ставлення та захист від насильства асистентом вчителя у вінницькій школі.

"Так, педагог вчинила психологічне та фізичне насильство стосовно дитини із особливими освітніми потребами. Зокрема вона знущалася над учнем, погрожувала та вчинила побиття. Факт порушення прав дитини зафіксували камери відеонагляду", - наголосила Денісова.

З метою забезпечення невідкладного реагування на кричуще порушення прав дитини, проведення відповідного службового розслідування та притягнення до відповідальності винних осіб уповноважена направила лист до Вінницького міського голови.

Читайте також: У Рівному розслідують знущання лікарки-стоматолога над дітьми

"Застосування насильства стосовно дітей є неприпустимим у будь-яких його проявах. Саме тому завданням держави та органів місцевого самоврядування є забезпечення належного реагування на такі випадки, їх розслідування та недопущення їх у майбутньому", - заявила Денісова.

Як повідомляв Укрінформ, 5 липня у Києві повідомили про підозру вчительці, яка застосувала фізичне насильство до учня, що перебуває на інклюзивній формі навчання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-