Медики назвали причину учорашньої смерті вінничанина після COVID-щеплення

Медики назвали причину учорашньої смерті вінничанина після COVID-щеплення

Укрінформ
Причиною смерті вінничанина після COVID-щеплення вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech стала гостра серцево-судинна недостатність на тлі ішемічної хвороби серця.

Про це у Фейсбуці повідомляє Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА, передає Укрінформ.

«2 липня у Вінниці зареєстровано несприятливу подію після вакцинації. Повідомлено про смерть 47-річного вінничанина. За попередніми результатами судово-медичної експертизи причиною смерті стала гостра серцево-судинна недостатність на тлі ішемічної хвороби серця. Ознак анафілаксії, шоку, тромбозу немає», - йдеться у повідомленні.

У дописі зазначається, що для розслідування цієї події та встановлення причин її виникнення Департаментом охорони здоров`я та реабілітації вживаються всі необхідні заходи. Наразі цей випадок розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації/туберкулінодіагностики Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької області.

Читайте також: На Вінниччині невдовзі після COVID-щеплення помер чоловік

За даними електронної амбулаторної карти пацієнта, хронічні захворювання у померлого не зареєстровані.

Розслідування випадку смерті, зареєстрованого як несприятлива подія після імунізації, оскільки смерть сталася протягом 30 днів після вакцинації від COVID-19, триває.

Як повідомляло агентство, 2 липня о 13:45 чоловіка, який помер після вакцинації, було щеплено вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech (серія FD0927, термін придатності до 30.09.2021 р). Протягом години після процедури чоловік почувався задовільно. Через 3,5 години після щеплення з’явились скарги на нудоту, втрату свідомості. О 17:02 була викликана екстрена медична допомога, яка о 17.10 прибула на місце та провела реанімаційні заходи. Утім, о 18:02 медики констатували смерть чоловіка.

Читайте також: В Україні - 705 нових випадків коронавірусу

Мобільною бригадою, яка щепила померлого, було вакциновано 138 людей, інших несприятливих подій після імунізації на даний час не зареєстровано. У п'яти інших осіб, які щепились з одного флакона з померлим, наразі стан задовільний.

Як повідомляв Укрінформ, від початку вакцинальної кампанії щеплено 2 038 239 людей, з них отримали 1 дозу – 2 038 237 людей, повністю імунізовані та отримали 2 дози – 823 923 особи (із них дві особи отримали одну дозу за кордоном). Загалом проведено 2 862 160 щеплень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-