Депутати трьох громад Запорізької області пройшли навчання від «U-LEAD»

Депутати трьох громад Запорізької області пройшли навчання від «U-LEAD»

Децентралізація
Укрінформ
Депутати рад Оріхівської, Роздольської та Петро-Михайлівської громад Запорізької області долучилися до комплексної програми навчання депутатів сільських, селищних та міських рад, яку розробили експерти Програми «U-LEAD з Європою».

Про це Укрінформу повідомили у Запорізькому регіональному офісі Програми.

Зокрема, як зазначили в офісі, навчання організували з метою підтримки новообраного місцевого депутатського корпусу та їхнього максимального залучення до планування життєдіяльності та розвитку громад. У результаті конкурсного відбору з-поміж 14 громад Запорізької області було обрано заявки трьох. Керівниця Запорізького регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Тетяна Бордюг відзначила, що від депутатів значною мірою залежить розвиток громади, від їхньої зацікавленості у змінах, участі у всіх ініціативах і проєктах та від розуміння основних процесів, що відбуваються у самоуправлінні.

«Зі свого боку наша Програма започаткувала нову ініціативу, кінцевою метою якої є нова якість нормотворчої діяльності та прийняття ефективних рішень на місцевому рівні. У навчальній програмі поєднано теоретичний матеріал з практичними вправами, адаптованими під потреби територіальних громад. Саме тому такі навчальні заходи допоможуть обранцям краще орієнтуватися в темах земельних ресурсів, бюджетного процесу, залучення громадян, управління комунальним майном тощо», - розповіла Бордюг.

Читайте також: У громаді на Вінниччині розповіли, як стимулюють роботу лікарів

Упродовж кількох тижнів у травні-червні депутати Роздольської і Петро-Михайлівської громад взяли участь у чотирьох тематичних семінарах кожна, які провели експерти Запорізького регіонального офісу. Водночас депутати Оріхівської громади вже пройшли половину навчальної програми та запланували її завершення на вересень.

Як повідомлялося, Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян та розширює можливості громад.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-