Усі регіони України перебувають у «жовтій» зоні – МОЗ

Усі регіони України перебувають у «жовтій» зоні – МОЗ

Таблиця
Укрінформ
Станом на 6 червня, згідно з інформацією Міністерства охорони здоров'я, в Україні всі регіони та м. Київ перебувають на жовтому рівні епідемічної небезпеки.

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані, оприлюднені на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з інформацією на сайті Міністерство охорони здоров'я, в жодному регіоні не перевищено рівень госпіталізацій хворих на коронавірусну хворобу та показник зайнятості ліжок із киснем.

Так, в Україні, згідно з даними МОЗ, рівень захворюваності становить 84 на 100 тис. населення при визначеному показнику 75 на 100 тис. населення. У 13 областях цей показник нижчий за визначений.

Читайте також: В Україніменше тисячі нових випадків коронавірусу

В Києві, станом на 5 червня, показник рівня захворюваності на COVID-19 складає 165, рівень госпіталізацій складає 16,7 при показнику 60 на 100 тис. населення, рівень завантаженості ліжок з киснем - 7,5% при граничному показнику 65%.

Також коефіцієнт виявлення випадків інфікування нижчий за встановлений показник в 4% три дні поспіль у Вінницькій, Закарпатській, Кіровоградській, Луганській, Одеській, Херсонській, Хмельницькій областях.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів схвалив постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 червня, встановлено 4 рівні епіднебезпеки та показники їх визначення.

Зелений рівень дозволяє переглянути підходи до протиепідемічних обмежень у бік пом’якшення. Він встановлюється одночасно на всій території України, якщо: 1) захворюваність на грип та ГРВІ на території не менш як у 13 регіонах менше 50% епідемічного порогу; 2) коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – менше 5%.

Жовтий рівень діє як базовий на рівні всієї країни. Встановлюється на рівні регіонів.

Помаранчевий - попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів. Встановлюється на рівні регіонів, якщо перевищено хоча б один показник: захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідемічний поріг; завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у визначених закладах охорони здоров’я – більше 65%; кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тис.населення – менше 300; кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення – більше 60; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – більше 20%; зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом – більше 50%.

Червоний рівень встановлюється на рівні регіонів, якщо протягом трьох днів перевищено 2 або більше показників.

Червоний рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС за ініціативи міністра охорони здоров'я протягом 48 годин. Рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС набирає чинності не раніше ніж через два дні з дати його оприлюднення. Рішення щодо скасування червоного рівня ухвалюється у разі досягнення регіоном усіх показників протягом не менш ніж п’яти днів підряд.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-