У Вінниці опалювальний сезон закінчився з боргами населення на рівні ₴ 136 мільйонів

У Вінниці опалювальний сезон закінчився з боргами населення на рівні ₴ 136 мільйонів

Укрінформ
У Вінниці опалювальний сезон закінчився з боргами населення за спожиті тепло та гарячу воду на рівні 136 млн грн.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила фахівець по роботі з пресою КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Алла Пахомова.

«Крайній день для вчасного розрахунку за комунальні послуги за минулий місяць вже позаду, і ми можемо констатувати, що станом на 20 квітня загальна сума боргу населення за спожиті тепло та гарячу воду перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» сягає 136 млн грн», - повідомила Пахомова.

Читайте також: Запоріжжя може лишитись без тепла через борги населення

За її словами, зазначена сума заборгованості не враховує нарахування за березень (114 млн грн), з яких наразі населення сплатило лише 53,1%.

Окрім того, за підсумками березня поточного року на підприємстві нарахували 20 млн грн боргів споживачів - юридичних осіб.

За три з половиною місяці поточного року споживачі послуг компанії уклали договори на реструктуризацію боргів на близько 400 тис. грн, через Державну виконавчу службу зі споживачів категорій «юридичні особи» та «населення» стягнено понад 1 млн грн.

Загалом у січні-березні 2021 року КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» подало понад 87 судових позовів на суму понад 3,5 млн грн. З них 67 судових позовів подано до суду на споживачів з категорії «населення» та 20 судових позовів на споживачів з категорії «юридичні особи».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-