На Луганщині створять агрологістичний хаб

На Луганщині створять агрологістичний хаб

Фото
Укрінформ
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Старобільська громада підписали меморандум про створення агрологістичного хабу, який допоможе відновити економічний розвиток регіону і подолати наслідки бойових дій, а також сприятиме малому підприємництву.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Луганської ОДА у Фейсбуці

Зазначається, що хаб буде створено для реалізації проєкту «3В»: «Східна Україна: возз'єднання, відновлення, відродження». Фінансуватиме проєкт Міжнародний банк реконструкції та розвитку.

За словами заступника міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ростислава Замлинського, стратегією економічного розвитку Луганської та Донецької областей передбачається створення служби інвесторів. Інвестування у розвиток аграрного сектору є пріоритетом Президента Володимира Зеленського.

«Грошей з Києва не буде, тому проєкт після його завершення має стати прибутковим. Для нас важливий вихід економіки з "тіні", розвиток малого підприємництва, кадрового потенціалу регіону», - заявив він.

Читайте також: Стратегія економічного розвитку Донеччини та Луганщини має діяти з 2022 року

Власником Старобільського агрологістичного хабу стане громада. Найближчим часом буде визначено, на яких саме ділянках його розмістять.

Також у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій планують створити плани розвитку окремих територій України, які враховуватимуть усі аспекти певного кластеру: портфель інвестиційних пропозицій, бюджети, генеральні плани територій, наявні виробництва, кліматичні дослідження, рельєф місцевості та інші базові показники.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-