На Київщині з понеділка посилюють карантин

На Київщині з понеділка посилюють карантин

Укрінформ
У зв'язку зі стрімким поширенням коронавірусу з 5 по 9 квітня на території Київщини діятимуть додаткові протиепідемічні заходи.

Як передає Укрінформ, про це за результатами позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін, повідомляє пресслужба КОДА.  

«Ситуація з поширенням COVID-19 в нашій області складна, треба докласти будь-яких зусиль для стабілізації ситуації. Ми бачимо, що напруженість стану справ варіюється в залежності від території. Відтак високі показники інфікування на COVID-19 реєструють серед жителів Білоцерківського, Бучанського, Бориспільського районів. А є такі, де епідемічна ситуація не настільки напружена. В об’єднаних громадах ситуація також дуже різна», – заявив Володін.

Читайте також: У Києві можуть продовжити карантин після 16 квітня

Відтак обласна комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення з 5 по 9 квітня рекомендувати окремим територіям Київщини залежно від епідемічного стану рішеннями місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупиняти освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності.

Дозволити з урахуванням завантаженості збільшувати або зменшувати кількість громадського транспорту, а також інтервал руху на внутрішньообласних автобусних маршрутах, крім таких годин: із 07:00 по 10:00, із 16:00 до 20:00.

Рекомендувати здійснювати перевезення пасажирів у кількості 50 відсотків від передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу i визначеної в його реєстраційних документах.

Інформувати жителів Київщини про зміни в графіках перевезень.

Читайте також: Показник госпіталізацій COVID-хворих перевищений у Києві й 21 області

Рекомендувати керівникам закладів торгівлі пріоритетне обслуговування з 10:00 до 12:00 людей похилого віку.

«Усі рекомендації щодо введення додаткових протиепідемічних норм внесені в протокол позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС. Ним будуть керуватись органи місцевого самоврядування. Ще раз наголошую кожна громада має окремо приймати рішення про застосування заходів, передбачених цим протоколом, оцінюючи ситуацію на своїй території. Прошу з розумінням ставитися до вжитих заходів та продовжувати дотримуватися протиепідемічних норм. Завдяки цьому ми зможемо мінімізувати дискомфорт наших жителів і зменшити завантаженість госпітальних баз», – пояснив Володін. http://koda.gov.ua/wp-

Як відомо, у червоній зоні нині перебувають Київ і 9 областей: Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернігівська.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-