Зеленський звільнив голів 25 РДА у чотирьох областях

Зеленський звільнив голів 25 РДА у чотирьох областях

Список
Укрінформ
Президент Володимир Зеленський звільнив голів 25 районних державних адміністрацій на Донеччині, Луганщині, Сумщині та Херсонщині, а також призначив голову Сватівської РДА Луганської області.

Відповідні розпорядження №376/2021-рп - №401/2021-рп від 31 березня опубліковані на сайті глави держави, передає Укрінформ. 

Згідно з документами звільнено:

  • у Донецькій області: Олександра Баранника з посади голови Добропільської РДА; Алісу Дербаль з посади голови Нікольської РДА; Марину Любченко з посади голови Олександрівської РДА; Андрія Терещенка з посади голови Слов’янської РДА.
  • у Луганській області: Катерину Колесникову з посади голови Біловодської РДА; Сергія Щебетенка з посади голови Білокуракинської РДА; Олега Клименчукова з посади голови Кремінської РДА; Віталія Рукавіцина з посади голови Міловської РДА; Світлану Слюсарєву з посади голови Новопсковської РДА; Валерія Честних з посади голови Сватівської РДА; Юрія Золкіна з посади голови Станично-Луганської РДА; Олега Сліпця з посади голови Троїцької РДА.
  • у Сумській області: Наталію Срібранець з посади голови Кролевецької РДА; Володимира Діхтяра з посади голови Недригайлівської РДА; Сергія Савченка з посади голови Путивльської РДА; Віктора Губенка з посади голови Середино-Будської РДА; Володимира Бурлаку з посади голови Тростянецької РДА; Сергія Дворника з посади голови Ямпільської РДА.
  • у Херсонській області: Арсенія Алейнікова з посади голови Великоолександрівської РДА; Вадима Приходька з посади голови Високопільської РДА; Костянтина Золотаревського з посади голови Голопристанської РДА; Юрія Іваницю з посади голови Іванівської РДА; Олега Онуце з посади голови Каланчацької РДА; Вадима Гараненка з посади голови Нововоронцовської РДА; Світлану Покутню з посади голови Скадовської РДА.

Зазначається, що посадовців звільнено відповідно до пункту 6 частини другої статті 9 Закону «Про місцеві державні адміністрації» (реорганізація районної державної адміністрації — ред.). 

Водночас Президент призначив Олега Клименчукова головою Сватівської районної державної адміністрації Луганської області.

Читайте також: Уряд погодив призначення заступників голів Львівської та Полтавської ОДА

Як повідомляв Укрінформ, 26 березня Президент Володимир Зеленський звільнив голів 10 районних державних адміністрацій Вінницької області.

Фото: Офіс Президента

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-