Показник госпіталізацій COVID-хворих перевищений у Києві та 16 регіонах

Показник госпіталізацій COVID-хворих перевищений у Києві та 16 регіонах

Таблиця
Укрінформ
Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони. В червону зону епіднебезпеки потрапляють Київ та 8 областей, рівень госпіталізацій перевищено в столиці та 16 регіонах. В Києві рівень завантаженості ліжок з киснем становить 80%.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на дані МОЗ.

Згідно з ними, у червоній зоні перебувають Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Одеська, Сумська, Чернівецька області.

В помаранчевій зоні знаходяться 15 регіонів - Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області.

Читайте також: В Індії зафіксували двічі мутований штам коронавірусу

Показник госпіталізацій хворих із COVID-19 перевищено у 17 регіонах - у Києві, Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київські, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Так, при визначеному показнику рівня госпіталізацї 60 на 100 тис. населення, у Києві цей показник станом на 23 березня становив 112,3.

Найвищий показник госпіталізацій у Вінницькій області - 130,4 на 100 тис. населення, у Житомирській області - 115,8, у Хмельницькій області - 105,7.

Найвищий показник завантаженості ліжок із киснем станом на 23 березня у Києві - 80%, Житомирській області - 70,7%, Миколаївській області - 66,3%, Київській області - 65,6% (при визначеному показнику 65%).

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів встановив індикатори, за якими місцеві комісії ТЕБ і НС можуть вводити додаткові обмеження у помаранчевій зоні епідемічної небезпеки.

Згідно з документом, підставою для впровадження додаткових обмежень визначені такі ознаки:

  • кількість виявлених нових випадків COVID-19 протягом останніх 7 днів на території окремої територіальної громади перевищує 70;
  • кількість виявлених нових випадків COVID-19 протягом останніх 7 днів перевищує кількість випадків за аналогічний період на 50% та більше.

Як повідомлялося, 17 лютого Кабінет Міністрів схвалив постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 квітня, встановлено 4 рівні епіднебезпеки та показники їх визначення.

Читайте також: Самоізоляцію скасували для українців, які приїдуть з окупованих територій на вакцинацію

Зелений рівень дозволяє переглянути підходи до протиепідемічних обмежень у бік пом’якшення. Він встановлюється одночасно на всій території України, якщо: 1) захворюваність на грип та ГРВІ на території не менш як 13 регіонів України менше 50% епідемічного порогу; 2) коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – менше 5%.

Жовтий рівень діє як базовий на рівні всієї країни. Встановлюється на рівні регіонів.

Помаранчевий – попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів. Встановлюється на рівні регіонів, якщо перевищено хоча б один показник: захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідемічний поріг; завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у визначених закладах охорони здоров’я – більше 65%; кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – менше 300; кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – більше 60; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – більше 20%; зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів порівняно з попереднім аналогічним періодом – більше 50%.

Червоний рівень встановлюється на рівні регіонів, якщо протягом трьох днів перевищено 2 або більше показників.

Червоний рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС з ініціативи міністра охорони здоров'я протягом 48 годин. Рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС набуває чинності не раніше ніж через два дні з дати його оприлюднення. Рішення щодо скасування червоного рівня приймається у разі досягнення регіоном усіх показників протягом не менш ніж п’яти днів поспіль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-