МОЗ оновило карантинний розподіл: у «червоній» зоні - чотири області

МОЗ оновило карантинний розподіл: у «червоній» зоні - чотири області

Таблиця
Укрінформ
МОЗ оновило розподіл на карантинні зони. Зокрема, показник госпіталізацій перевищує 60 на 100 тисяч населення станом на 12 березня у 8 областях.

Про це інформує пресслужба міністерства, передає Укрінформ.

Згідно з ним, у червоній зоні опинилися Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька області. У помаранчевій зоні опинилися місто Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська області.

Зокрема, показник госпіталізацій перевищує 60 на 100 тисяч населення станом на 12 березня перевищений у місті Києві, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Миколаївській, Хмельницькій, Чернівецькій областях.

Так, при визначеному показнику рівня госпіталізації в 60 на 100 тис. населення, у Києві цей показник станом на 12 березня складає 75,4, у Вінницькій області - 123,6, у Житомирській області - 92,6; у Закарпатській області - 87,6; в Івано-Франківській області - 131,3; у Миколаївській області - 81,2, у Хмельницькій області - 68,0; Тернопільській області - 60,1, у Чернівецькій області - 90,2.

Читайте також: В Україні за добу - 13 276 випадків коронавірусу

Найвищий показник завантаженості ліжок з киснем станом у Закарпатській області - 66,9%.

Як повідомлялося, 17 лютого Кабінет Міністрів схвалив постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 квітня, встановлено 4 рівня епіднебезпеки та показники їх визначення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-