У Харкові сесія міськради припинила повноваження Кернеса

У Харкові сесія міськради припинила повноваження Кернеса

Укрінформ
Депутати Харківської міської ради під час третьої сесії восьмого скликання голосуванням достроково припинили повноваження мера Харкова Геннадія Кернеса у зв'язку з його смертю.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Комітет Верховної Ради звернувся до Харківської міської ради з проханням надіслати рішення про взяття до відома факту смерті міського голови Геннадія Кернеса. У зв’язку з його смертю в Харкові мають бути призначені перевибори міського голови", - зазначив головуючий на сесії секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, звертаючись до депутатів з проханням голосовувати.

Присутні на сесії 83 депутати одностайно підтримали цю пропозицію.

Читайте також: У Харкові на фасаді мерії встановлять меморіальну дошку Кернесу

Як повідомляв Укрінформ, 2 лютого Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування звернувся до секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова з проханям надіслати усі необхідні документи щодо призначення нових виборів мєра Харкова, у тому числі, копії свідоцтва про смерть міського голови, завіреного печаткою міськради, а також рішення ради про зяття до відома факту смерті міського голови.

Читайте також: Вибори мера Харкова відбудуться восени - ОП

У ніч проти 17 грудня 2020 року Геннадій Кернес помер у берлінській клініці "Шаріте" від ускладнень, пов'язаних з коронавірусом.

23 грудня Геннадій Кернес похований на Алеї почесних громадян на 2-му міському кладовищи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-