У Рівному презентували 5 «проєктів-магнітів» для розвитку області

У Рівному презентували 5 «проєктів-магнітів» для розвитку області

Укрінформ
П’ять «проєктів-магнітів» для розвитку області презентували сьогодні у Рівному.

Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

«Під час засідання Ради розвитку громад та територій при ОДА представили інвестиційні пріоритети Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року. Це – стратегічні, потенційно успішні для розвитку краю «проєкти-магніти», об'єкти, що здатні притягувати інвестиції, туристів, можуть стати драйверами розвитку та реалізації інновацій, відіграватимуть суттєву роль у наповненні бюджету», - йдеться у повідомленні.

Передусім, мова - про масштабний інфраструктурний проєкт мультифункціональної арени у Рівному. Універсальний комплекс на 3500 глядацьких місць, як переконані в облдержадміністрації, це «магніт», який приваблюватиме спортивну і креативну індустрію.

Найближчий такий заклад знаходиться в Польщі, він став дійсно драйвером розвитку регіону.

Наступний «магніт» – це Міжнародний аеропорт «Рівне».

Нині він виконує лише чартерні рейси, однак планується повномасштабний його розвиток через залучення інвесторів та концесіонера. Зараз аеропорт потрапив в пілотний проєкт щодо підготовки технічного завдання для пошуку інвестора.

Серед решти об’єктів, які планується облаштувати за допомогою інвеcторів - туристичний комплекс «Дубенський замок» і «Тараканівський форт», науково-інноваційний парк «INN CITY», регіональний медичний онкоцентр, який надаватиме високотехнологічну спеціалізовану медичну допомогу населенню Рівненської, Волинської, Хмельницької, Тернопільської, Житомирської, західної частини Вінницької, східної частини Чернівецької областей.

Читайте також: Туристів на Рівненщині відправлять на бурштинове сафарі

Під час засідання Ради розвитку громад та територій голова ОДА Віталій Коваль також повідомив, що готується інтерактивна карта туристичних об’єктів Рівненщини. На сьогодні вона у стадії наповнення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-