ArcelorMittal Кривий Ріг побудує онкоцентр - вже підписані документи

ArcelorMittal Кривий Ріг побудує онкоцентр - вже підписані документи

Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський заявив про досягнення компромісу з Криворізьким гірничо-металургійним комбінатом «ArcelorMittal Кривий Ріг» щодо будівництва онкоцентру.

Про це він заявив сьогодні під час пресмарафону у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Вони офіційно ставали в позицію, але ми знайшли якісь рамки - станом на зараз. Тому що, може бути, щось зміниться, я не знаю. На 400 млн (грн) ми підписали папери - вони повинні побудувати онкоцентр», - сказав Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направить EUR15 млн (близько 400 млн грн) на будівництво онкоцентру в Кривому Розі.

Читайте також: Зеленський заявив, що домовляється з іноземними лідерами про постачання вугілля

СБУ проводить розслідування кримінальної справи за статтею 441 Кримінального кодексу України («Екоцид»). У липні-вересні співробітники СБУ побували та провели у рамках розслідування цього кримінального провадження перевірку агломераційної фабрики «Кривий Ріг» та оглянули об'єкти коксохімічного виробництва «АрселорМіттал Кривий Ріг».

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - одне з найбільших металургійних підприємств в Україні.

Компанію ArcelorMittal утворено 2006 році шляхом злиття люксембурзької компанії Arcelor та індійської Mittal Steel, що належить індійському бізнесмену Лакшмі Мітталу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-