Пресмарафон

12 жовтня 2019

11 жовтня 2019


Зеленський вперше провів пресмарафон

Пресмарафон з Президентом України Володимиром Зеленським встановив світовий рекорд. Глава держави відповідав на запитання журналістів протягом 14 годин.

10 жовтня 2019


Президент запитає міністра освіти з приводу переходу всіх шкіл на українську

Володимир Зеленський хоче з'ясувати у міністра освіти і науки Ганни Новосад, що вона мала на увазі, заявивши, що всі російськомовні школи з вересня 2020 року перейдуть на державну мову навчання.


Зеленський не зустрічався із соратниками Трампа

Володимир Зеленський не зустрічався з двома бізнесменами, вихідцями з колишнього СРСР, які допомагали особистому адвокату президента США Руді Джуліані розслідувати справу проти демократа Джо Байдена. 


Президент каже, що “полетять голови", якщо не буде результату у справі Шеремета

Президент України Володимир Зеленський готовий змінити керівництво силових структур і правоохоронних органів у разі, якщо до визначеного терміну вони не забезпечать результату в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета.


Зеленський не збирається призначати Хорошковського на жодні посади

Президент України Володимир Зеленський заявив, що зустрічався колишнім головою Служби безпеки України й ексвіцепрем’єром часів президентства Віктора Януковича Валерієм Хорошковським на Банковій тет-а-тет.


Макрон не відповів Зеленському на прохання продовжити пошуки екіпажу Bourbon

Президент  Володимир Зеленський не отримав відповіді Президента Франції Еммануеля Макрона на звернення з проханням продовжити пошуки шести зниклих громадян України – членів екіпажу затонулого судна Bourbon Rhode.


Зеленський готовий обговорювати створення автономії з кримськими татарами

Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрічатися з представниками кримських татар для обговорення питання щодо внесення змін до Конституції для створення кримськотатарської національно-територіальної автономії.


Президент згоден на компроміси щодо Донбасу, але - проти автономії

Президент Володимир Зеленський зазначив, що в майбутньому законопроєкті про особливий статус Донбасу не можна говорити про автономію тимчасово окупованих територій, проте допустив, що в рамках закону будуть обговорюватися гуманітарні питання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-