У Бахмуті до кінця року збудують обласний лікарсько-фізкультурний диспансер

У Бахмуті до кінця року збудують обласний лікарсько-фізкультурний диспансер

Укрінформ
У Бахмуті на Донеччині до кінця поточного року завершать будівництво обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, вартість проєкту реконструкції становить майже 49,5 млн грн.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

«Загальна сума проєкту реконструкції будівель для розміщення обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру складає майже 49,5 млн грн. Роботи, розпочаті в жовтні 2017 року, виконуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку за співфінансування з обласного бюджету на рівні 30%... Тривають влаштування вентиляції та систем кондиціювання, роботи з благоустрою прилеглої території, які разом із будівництвом корпусу водолікарні планується завершити до кінця поточного року», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в лікувальному корпусі та будівлі майбутнього гуртожитку завершено облаштування покрівлі, утеплення фасадів, заміну віконних блоків. На 80% виконано прокладання зовнішніх і внутрішніх мереж водопостачання та каналізації, а також тепломережі та електромонтажні роботи.

Читайте також: У Бахмуті триває утеплення багатоповерхівок коштом обласного бюджету

В ОДА нагадали, що задля якісного медично-біологічного контролю провідних спортсменів, здійснення медичного контролю дитячо-юнацького спорту, підвищення рівня здоров’я населення області, з комунальної власності територіальної громади міста Бахмут у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради, було передано приміщення цілісного майнового комплексу державного закладу «Вузлова лікарня станції Бахмутського державного підприємства «Донецька залізниця».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-