Протести гірників: “Львіввугілля” отримало 50 мільйонів на зарплатні борги

Протести гірників: “Львіввугілля” отримало 50 мільйонів на зарплатні борги

Укрінформ
На рахунки ДП “Львіввугілля” надійшло 50 мільйонів гривень від реалізації вугільної продукції, які скерують на виплату заборгованості гірникам.

Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

“12 червня на рахунки ДП “Львіввугілля” від реалізації вугільної продукції надійшло 50 мільйонів гривень. Увесь цей фінансовий ресурс скеровано на виплату заборгованої зарплати гірникам”,- зазначено у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, гірники усіх шахт ДП “Львіввугілля” відмовились спускатися у забої, поки їм не виплатять усієї суми заборгованостей по зарплаті. Крім того, вони блокували дорогу, що веде до державного кордону України з Польщею.

Читайте також: Шахтарі "Львіввугілля" приїхали на зустріч із Гройсманом

Напередодні із делегацією гірників, яка виїхала до Києва, зустрівся Прем`єр-міністр Володимир Гройсман. Керівник уряду дав доручення міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику, а також керівництву ФДМУ розблокувати закупівлі і зробити вугілля державних шахт пріоритетним для державних енергокомпаній. Одночасно він дав доручення Держаудитслужбі провести перевірку формування собівартості вугілля на державних шахтах і спростував всі чутки про можливу приватизацію прибуткових шахт об’єднання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-