У ЗНО з української мови взяли участь 5536 осіб на Луганщині

У ЗНО з української мови взяли участь 5536 осіб на Луганщині

Укрінформ
У зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури, що відбулося 23 травня в Луганській області, взяли участь 5536 чоловік.

Про це сьогодні інформує прес-служб Луганської ОДА.

«Цей предмет є обов’язковим для державної підсумкової атестації для випускників закладів загальної середньої освіти 2019 року. Також державну підсумкову атестацію з української мови і літератури складають учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти. Цього року в Луганській області для участі в тестуванні зареєструвалися 5726 осіб», - йдеться в повідомленні.

На пункти проведення тестування з’явилися 5536 здобувачів освіти (96,7 % від загальної кількості зареєстрованих учасників ЗНО). Ті, хто з об'єктивних причин не з’явився на тестування, зможуть взяти участь у додатковій сесії.

Читайте також: ЗНО з української написали майже 340 тисяч абітурієнтів

Пункти ЗНО працювали в Сєверодонецьку, Лисичанську, Рубіжному, Старобільську, Попасній, Сватовому, Біловодську та Новоайдарі, а також у Широкому Станично-Луганського району.

Для проведення ЗНО з української мови і літератури було залучено 946 педагогічних працівників.

Для п’яти учасників, які порушили правила проведення ЗНО, процедуру тестування було припинено через виявлення у них мобільних телефонів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-