У Вінниці відкриють першу в місті станцію глибокого сортування сміття

У Вінниці відкриють першу в місті станцію глибокого сортування сміття

Укрінформ
У Вінниці на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса відкриється перша у місті станція глибокого сортування твердих побутових відходів «Ecohope».

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДонНУ, яке має у своєму розпорядженні Укрінформ.

«За ініціативи студентів Донецького національно університету імені Василя Стуса, при підтримці біологічного факультету та ГО «Наше Поділля» вже найближчим часом відкриється перша у нашому місті станція глибокого сортування твердих побутових відходів. Важливо, що станція працюватиме не лише для студентів, але й для всіх екологічно свідомих вінничан, тож кожен охочий може принести посортовані чисті побутові відходи і врятувати їх таким чином від сміттєзвалища», - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, отриману сировину ініціатори проекту продаватимуть переробним підприємствам, а отримані кошти витратять на екологічні ініціативи студентів та екологічні матеріали, які сприятимуть зменшенню використання пластику.

Читайте також: Японія готова посилювати співпрацю з Україною у сфері екологічної безпеки

Станцію глибокого сортування твердих побутових відходів «Ecohope» розташують на території одного з навчальних корпусів вишу. Тут будуть окремо збиратись та в подальшому перероблятись близько 20 фракцій твердих побутових відходів. На початковому етапі станція працюватиме один раз на тиждень, з 9 по 17 годину. В ході роботи станції чергові розповідатимуть відвідувачам, як потрібно сортувати побутові відходи, які з них переробляються, а які - ні, а також, як правильно готувати сміття для утилізації.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-