У Херсоні провели акцію на захист бджіл

У Херсоні провели акцію на захист бджіл

Фото
Укрінформ
Екологічну акцію «За бджолу, чисте довкілля та здоров’я людей» провели у Херсоні бібліотекарі, волонтери та представники екологічних організацій.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Учасники акції пройшли пішохідною вулицею Суворова та спілкувалися з херсонцями, розповідаючи про мету акції.

«В Україні сьогодні проходить акція на захист бджіл, минулого року їх багато загинуло. Неконтрольовано використовуються пестициди, які, як кажуть, потрапляють в Україну контрабандою, бо це вигідний бізнес. І наші дачники користуються пестицидами. Ми травимо самі себе. Ми хочемо виступити проти цього. Тому бібліотека Гончара приєдналася до акції, щоб нагадати: якщо ми не збережемо бджіл, то у нас не буде чистого довкілля і здоров’я у людей», - наголосила Олена Бджола, бібліотекар інформаційного центру обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара.

Акція на захист бджіл у Херсоні / Фото: Укрінформ

Херсонці, з якими спілкувалися активісти цікавилися, як саме вони можуть долучитися до захисту бджіл і що мають робити для цього.

Читайте також: Цьогоріч бджолярам відшкодують 70% вартості обладнання – Мінагро

Як зазначив один з учасників акції Микола Кошелюк, дачники закуповують дуже багато отрути і вважають, що це добре. За його словами, це - просвітницька акція, саме тому її організовують співробітники бібліотеки імені Олеся Гончара. Добре - без пластику, добре без отрутохімікатів, добре те, що органічне, відзначали учасники акції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-