"Сонячне дерево" у Лосинівській ОТГ роздаватиме Wi-Fi та заряджатиме телефони

Децентралізація
Укрінформ
У Лосинівській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області встановили "сонячне дерево", яке складається з маленьких сонячних батарей, а відтак, роздаватиме Wi-Fi, заряджатиме телефони й освітлюватиме територію.

Про це розповіла радник з питань комунікацій Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону, Оксана Стельмах, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сонячне дерево" у Лосинівській громаді роздаватиме Wi-Fi та буде освітлювати територію ввечері і вночі. А ще це дерево заряджатиме акумулятори та телефони", - розповіла вона.

Стельмах також зазначила, що конструкції з сонячними батареями - де розгалужені "дерева", а де просто стовпчики - останнім часом все більше "входять у моду" в громадах Чернігівщини. Відомо, що вони вже є у Мринській, Макіївській, Носівській ОТГ. Встановлюють їх або за рахунок коштів місцевих бюджетів, або тих, що виділяються на соціально-економічний розвиток територій.

Читайте також: У Франківську презентували проект партнерських хабів для залучення бізнесу в ОТГ

А "сонячне дерево" в Старому Білоусі Чернігівського району подароване одним з народних депутатів України від Чернігівщини.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією й підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-