На Луганщині поширюється мовлення українських телеканалів

На Луганщині поширюється мовлення українських телеканалів

Укрінформ
Луганська філія Концерну радіозв'язку, радіомовлення і телебачення поновила мовлення низки телеканалів, зокрема, у Біловодському районі, Лисичанську та Старобільську.

Про це повідомив директор Департаменту масових комунікацій Луганської облдержадміністрації Олександр Костенко, передає прес-служба ОДА.

«Ми щоденно опрацьовуємо заходи з протидії інформаційній агресії, спрямованої на дестабілізацію ситуації на Луганщині. Так, РФ намагається збільшити кількість телевізійних передавачів на кордоні з нашою областю. Ми протидіємо втручанню в наш медійний простір. Розширення покриття території Луганщини україномовним контентом захистить населення від неправдоподібної інформації з боку ворога», – підкреслив Костенко.

Зокрема, поновлено мовлення у Городищі Біловодського району (це телеканали «1+1», який транслюється на 23 ТВК, та «UA Перший» на 33 ТВК), Лисичанську (телеканал «ІРТА» на 52 ТВК) та Старобільську («ІРТА» на 53 ТВК).

Костенко зауважив, що жителям області, насамперед, у найбільш віддалених та прифронтових районах, необхідний якісний україномовний телевізійний продукт.

Читайте також: У Канаді закликають визнати RT пропагандистським каналом

Ще одним завданням є будівництво нової телевежі у Попаснянському районі. Проект реалізовуватиметься впродовж 2019 року. Загальна його вартість складає понад 23 мільйони гривень. Сигнал цієї телевежі прийматимуть майже на всій тимчасово окупованій території Луганської області – а це лише на початку мовлення будуть 16 телеканалів та 8 радіостанцій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-