У Львові запускають сервіс SMS-оплати за проїзд у громадському транспорті

У Львові запускають сервіс SMS-оплати за проїзд у громадському транспорті

Укрінформ
Із 5 березня телеком-оператор "Київстар" запускає сервіс SMS-оплати за проїзд у громадському транспорті Львова.

Про це повідомляється на сайті оператора.

"Київстар розширює географію сервісу SMS-оплати за проїзд у транспорті. Сервіс SMS-оплати проїзду в міському транспорті працює вже в двох містах, а з 5 березня буде також запущений у Львові", - йдеться в повідомленні.

Окрім зручності для пасажирів, новий сервіс дає можливість міським службам точніше оцінити пасажиропотік у громадському транспорті та збільшити обсяг платежів. Принцип оплати послуги за допомогою SMS може бути масштабований: ним буде зручно оплачувати паркування, квитки в кіно, музеї чи театри, комунальні або інші обов'язкові платежі та ін.

«Ми дуже раді, що продукт Київстар Смарт-Гроші та SMS-оплати сприяють розвитку безготівкової економіки. На сьогодні абонентам доступно близько 2 000 сервісів та послуг: серед яких найбільш популярні комунальні платежі та розрахунки в інтернеті. Понад 600 тис. абонентів Київстар регулярно користуються можливостями Смарт-Гроші, а тренд на зростання абонентів складає 18%», - зазначив начальник департаменту мобільних фінансових послуг Київстар Тарас Горкун.

Він переконаний, що SMS-оплата в транспорті точно матиме майбутнє в інших містах України.

Як повідомлялося, сервіс SMS-оплати проїзду в міському транспорті працює з жовтня 2018 року в Івано-Франківську, з лютого 2019 року - у Вінниці.

За даними Київстару, в Івано-Франківську кількість користувачів щомісяця збільшується щонайменше на 23%.

Читайте також: На березневі свята курсуватиме поїзд Львів – Перемишль

Від місцевих муніципалітетів запуск послуги не потребує жодних витрат, адже технологія повністю розроблена компанією Київстар. Для її підключення комунальні транспортні підприємства можуть надіслати заявки на електронну адресу мобільного оператора.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-