МОЗ просить не йти на акції протесту “самопроголошеного керівництва” медвишу Одеси

МОЗ просить не йти на акції протесту “самопроголошеного керівництва” медвишу Одеси

Укрінформ
У середу, 20 лютого, заплановано акцію протесту співробітників та студентів Одеського національного медичного університету, МОЗ закликає не піддаватися на провокативні дії організаторів.

Про це повідомляє у Facebook Міністерство охорони здоров‘я України.

“МОЗ України стало відомо про плани проведення акції протесту працівників і студентів Одеського національного медичного університету (ОНМедУ) 20 лютого. Організаторами протесту є наближені до колишнього ректора університету Валерія Запорожана особи, які захопили адміністрацію університету та двічі подали кошторис університету з порушеннями”, - йдеться у повідомленні.

У МОЗ закликають не піддаватися на заклики організаторів протестної акції.

“Акцію протесту організовують особи, через протизаконні дії яких університет не може отримати належне фінансування. Закликаємо співробітників і студентів ОНМедУ не підтримувати провокації, які влаштовують представники самопроголошеного керівництва університету”, - зазначили у МОЗ, підкресливши, що у відомстві шукають законних шляхів розв’язання ситуації.

Читайте також: Гройсман назвав Супрун одним із перших некорумпованих керівників МОЗ

Як повідомляв Укрінформ, комісією МОЗ було встановлено, що екс-ректор Одеського медуніверситету Валерій Запорожан незаконно розпорядився бюджетними коштами в обсязі 220 мільйонів гривень, виділеними на навчання студентів.

17 липня в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун звільнила ректора медуніверситету Запорожана за порушення статуту й умов контракту. Натомість суд поновив Запорожана на посаді.

3 вересня МОЗ України повідомило, що вважає незаконними вибори нового виконувача обов’язків ректора Одеського національного медуніверситету замість призначеного Міністерством охорони здоров’я в.о. ректора Костянтина Аймедова.

Водночас МОЗ 7 вересня призначило Владлену Дубініну на посаду в.о. ректора Одеського медуніверситету, але Окружний адмінсуд Києва 27 вересня визнав незаконним це призначення.

30 січня 2019 року Окружний адмінсуд Києва зупинив дію розпорядження Кабміну «Про утворення Національного Одеського медичного університету», отже ректором медвишу лишається Валерій Запорожан.

Раніше Супрун заявляла, що Національний медичний університет ім. Богомольця та Одеський національний медичний університет є найкорумпованішими серед медичних навчальних закладів України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-