Одеський медуніверситет

13 лютого 2020


“Кадрові війни” в Одеському медвиші: ДБР відкрило справу проти заступника Скалецької

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження щодо заступника міністра охорони здоров'я Дмитра Коваля, який скасував наказ МОЗ про звільнення Валерія Запорожана з посади ректора Одеського національного медуніверситету.

25 вересня 2019


Конфлікт в Одеському медуніверситеті: МОЗ пропонує сторонам "зробити крок назад"

Комісія МОЗ, яка минулого тижня вивчала ситуацію в Одеському Національному медичному університеті, запропонувала учасникам конфлікту забрати позовні заяви та провести вибори нового ректора.

03 червня 2019


Під час сутичок біля Одеського медуніверситету травмували поліцейського

Під час сьогоднішньої штовханини біля адмінбудівлі Одеського національного медуніверситету, яку правоохоронці пов'язують зі зривом засідання наглядової ради вишу, зазнав тілесних ушкоджень один з поліцейських. 


Поліція затримала близько 50 "тітушок" біля Одеського медуніверситету

Поліція Одеси затримала близько півсотні молодиків, що брали участь у сьогоднішній штовханині біля Одеського медуніверситету, яку правоохоронці пов'язують зі зривом засідання наглядової ради вишу.


"Тітушки" зірвали засідання наглядової ради Одеського медуніверситету

У ректораті Одеського медуніверситету вранці 3 червня розпочала засідання наглядова рада вишу з участю в.о. ректора Владлени Дубініної та інших представників легітимної адміністрації університету. Але засідання зірвала група молдодиків у капюшонах та масках.

08 травня 2019


Пристрасті навколо Одеського медуніверситету: суд задовольнив скаргу МОЗ

Апеляційний суд задовольнив скаргу МОЗ України щодо рішення Одеського окружного адмінсуду і скасував фінансові повноваження самопроголошеного в.о. ректора Одеського національного медичного університету Юрія Сухіна.

04 березня 2019


Напад на депутатів із вогнегасником: відкрили справу щодо чиновників Одеського медвишу

Слідчі Портофранківського відділення поліції Одеси відкрили кримінальне провадження за фактами протиправних дій групи посадовців Одеського медуніверситету, який зараз перебуває на стадії реорганізації - злиття ОНМедУ з Кримським державним медичним університетом імені Георгієвського.

27 лютого 2019

20 лютого 2019


Одеський медуніверситет заблокували "тітушки" в балаклавах

Озброєні працівники охоронного агентства у балаклавах та із спеціальними металевими щитами в руках не допускають в адмінбудівлю Одеського національного медуніверситету членів наглядової ради вишу, а також членів ректорату на чолі з в. о. ректора Владленою Дубініною, яка має підписати проект кошторису університету на 2019 рік.


МОЗ просить не йти на акції протесту “самопроголошеного керівництва” медвишу Одеси

У середу, 20 лютого, заплановано акцію протесту співробітників та студентів Одеського національного медичного університету, МОЗ закликає не піддаватися на провокативні дії організаторів.

30 січня 2019

15 січня 2019

11 грудня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-