Одеський медуніверситет

20 лютого 2019

Одеський медуніверситет заблокували "тітушки" в балаклавах

Озброєні працівники охоронного агентства у балаклавах та із спеціальними металевими щитами в руках не допускають в адмінбудівлю Одеського національного медуніверситету членів наглядової ради вишу, а також членів ректорату на чолі з в. о. ректора Владленою Дубініною, яка має підписати проект кошторису університету на 2019 рік.

МОЗ просить не йти на акції протесту “самопроголошеного керівництва” медвишу Одеси

У середу, 20 лютого, заплановано акцію протесту співробітників та студентів Одеського національного медичного університету, МОЗ закликає не піддаватися на провокативні дії організаторів.

30 січня 2019

15 січня 2019

11 грудня 2018

Поліція прокоментувала повідомлення МОЗ про захоплення Одеського медуніверситету

У поліції Одеси заперечили повідомлення МОЗ щодо захоплення напередодні групою невідомих Одеського національного медичного університету, зазначивши, що того дня в університеті діяли судові виконавці Мін’юсту, з реальним виконавчим листом.

10 грудня 2018

В Одеському медуніверситеті заявляють про рейдерів у ректораті

Вранці 10 грудня працівників адміністрації Одеського національного медичного університету, в тому числі в.о. ректора Владлену Дубініну, не допустили на роботу в будівлю ректорату: за вхідними дверима стоять представники охоронної фірми і прибічники екс-ректора Валерія Запорожана.

27 листопада 2018

МОЗ б'є на сполох: В Одесі рейдери захопили медуніверситет

У Міністерстві охорони здоров'я заявили про рейдерське захоплення Одеського національного медичного університету після внесення до Єдиного державного реєстру юридичних запису про виконання обов’язків ректора ОНМУ Юрієм Сухіним.

08 листопада 2018

09 жовтня 2018

01 жовтня 2018

18 вересня 2018

Через пристрасті навколо медичних вишів МОЗ створило спецгрупу з поліцією

До розв‘язання проблеми з блокуванням роботи двох найбільших медвишів — Національного медуніверситету ім.О.О.Богомольця та Одеського медичного університету - долучилася Національна поліція та інші міністерства.

11 вересня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-