Одеський медуніверситет

03 червня 2019

Під час сутичок біля Одеського медуніверситету травмували поліцейського

Під час сьогоднішньої штовханини біля адмінбудівлі Одеського національного медуніверситету, яку правоохоронці пов'язують зі зривом засідання наглядової ради вишу, зазнав тілесних ушкоджень один з поліцейських. 

Поліція затримала близько 50 "тітушок" біля Одеського медуніверситету

Поліція Одеси затримала близько півсотні молодиків, що брали участь у сьогоднішній штовханині біля Одеського медуніверситету, яку правоохоронці пов'язують зі зривом засідання наглядової ради вишу.

"Тітушки" зірвали засідання наглядової ради Одеського медуніверситету

У ректораті Одеського медуніверситету вранці 3 червня розпочала засідання наглядова рада вишу з участю в.о. ректора Владлени Дубініної та інших представників легітимної адміністрації університету. Але засідання зірвала група молдодиків у капюшонах та масках.

08 травня 2019

Пристрасті навколо Одеського медуніверситету: суд задовольнив скаргу МОЗ

Апеляційний суд задовольнив скаргу МОЗ України щодо рішення Одеського окружного адмінсуду і скасував фінансові повноваження самопроголошеного в.о. ректора Одеського національного медичного університету Юрія Сухіна.

04 березня 2019

Напад на депутатів із вогнегасником: відкрили справу щодо чиновників Одеського медвишу

Слідчі Портофранківського відділення поліції Одеси відкрили кримінальне провадження за фактами протиправних дій групи посадовців Одеського медуніверситету, який зараз перебуває на стадії реорганізації - злиття ОНМедУ з Кримським державним медичним університетом імені Георгієвського.

27 лютого 2019

20 лютого 2019

Одеський медуніверситет заблокували "тітушки" в балаклавах

Озброєні працівники охоронного агентства у балаклавах та із спеціальними металевими щитами в руках не допускають в адмінбудівлю Одеського національного медуніверситету членів наглядової ради вишу, а також членів ректорату на чолі з в. о. ректора Владленою Дубініною, яка має підписати проект кошторису університету на 2019 рік.

МОЗ просить не йти на акції протесту “самопроголошеного керівництва” медвишу Одеси

У середу, 20 лютого, заплановано акцію протесту співробітників та студентів Одеського національного медичного університету, МОЗ закликає не піддаватися на провокативні дії організаторів.

30 січня 2019

15 січня 2019

11 грудня 2018

Поліція прокоментувала повідомлення МОЗ про захоплення Одеського медуніверситету

У поліції Одеси заперечили повідомлення МОЗ щодо захоплення напередодні групою невідомих Одеського національного медичного університету, зазначивши, що того дня в університеті діяли судові виконавці Мін’юсту, з реальним виконавчим листом.

10 грудня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-