Тетіївська тергромада хоче запровадити страхову медицину

Тетіївська тергромада хоче запровадити страхову медицину

Децентралізація
Укрінформ
У Тетіївській об'єднаній територіальній громаді, що у Київській області, з квітня планують запровадити медичне страхування для своїх працівників.

Про це в коментарі Укрінформу розповів голова Тетїївської ОТГ Руслан Майструк.

"Цього року ми започаткували страхову медицину, з 1 квітня вона увійде в дію. Ми страхуємо всіх працівників, які працюють у громаді. У кожної людини буде своя пластикова картка, договір, де буде вказано, які послуги вона може отримати за цим страховим полісом. За допомогою карти можна зчитати всю цю інформацію", - зазначив Майструк.

Він уточнив, що у страховий пакет входитиме амбулаторне лікування, ліки, операції, утім, з певними обмеженнями.

За його словами, працівник зможе звернутися в будь-яку лікарню - система працює так, щоб медзакладу було вигідно мати таких пацієнтів.

Майструк поінформував, що страхову компанію обиратимуть на тендері.

Читайте також: П’ять тергромад Рівненщини візьмуть участь у європейському проекті

"Страхова компанія буде визначатися на тендері, бо суми там достатньо великі, в громаді працює більше 1000 людей, і ми хочемо їх застрахувати. Ми розглядаємо кілька варіантів: за однією страховкою це може бути 10, 15, 20 тисяч грн, за іншою 6-8 тисяч грн. Страхові внески буде сплачувати громада за тих, хто є працівниками громади. Кошти на це закладені в бюджеті — 2 млн грн", - сказав голова ОТГ.

Він додав, що надалі в ОТГ планують домовитися з аграрними підприємствами, які працюють на території громади, про страхування їхніх працівників.

 Фото: Геннадій Мінченко

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-