На Житомирщині 75% дітей виліковують від гострої лейкемії

На Житомирщині 75% дітей виліковують від гострої лейкемії

Укрінформ
У Житомирській обласній дитячій лікарні виліковують 75% пацієнтів, які потрапляють до закладу з гострою лімфобластною лейкемією.

Про це інформує прес-служба Житомирської ОДА.

"На Житомирщині єдине відділення, котре лікує хворих дітей зі злоякісними утвореннями чи хворобою крові, знаходиться в обласній дитячій клінічній лікарні. Відділення онкогематології за рік проліковує понад 600 дітей. Показник одужання від гострої лімфобластної лейкемії у дітей складає 75%", - йдеться у повідомленні.

За словами завідувачки відділення Людмили Чмут, найбільше онкогематологічних захворювань виявляють у дітей віком 3-6 та після 14 років.

"У нашому відділенні лікується уся онкологія: захворювання крові, пухлини нирок, печінки, головного мозку тощо. На першому місці – лейкози, на другому – пухлини головного мозку, потім – пухлини нирки, кісток, печінки тощо. Термін лікування лейкозу – два роки, ми спостерігаємо дитину, щоб пересвідчитися, що не розвинувся рецидив, проводимо реабілітаційні заходи. Лікування солідних пухлин, таких як нейробластома, нефробластома, триває до року", - додала Чмут.

Читайте також: За рік Центр дитячої нейрохірургії провів понад 300 складних операцій

У відділенні провели реконструкцію, завдяки чому з великих палат було створено декілька одно- та двомісних для перебування дитини з мамою. Нині там розгорнуто 10 онкологічних та 15 гематологічних ліжок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-