У львівських маршрутках здорожчає проїзд на дві гривні

У львівських маршрутках здорожчає проїзд на дві гривні

Укрінформ
У Львові з 1 лютого проїзд у маршрутних автобусах зросте до 7 гривень із попередніх 5. Таке рішення прийняв 25 січня виконком міськради.

Про це повідомила прес-служба міської ради.

“Виконавчий комітет підтримав рішення щодо коригування вартості проїзду в автобусному транспорті Львова до 7 гривень”,- йдеться у повідомленні.

За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака, прийняти таке рішення місто зумовила необхідність компенсації перевізникам за безкоштовний проїзд у всіх видах громадського транспорту пенсіонерів за віком та інвалідів ІІІ групи.

Як повідомляв Укрінформ, приватні перевізники припинили безкоштовне перевезення пенсіонерів за віком та інвалідів ІІІ групи з 20 січня 2018 року. Пільговий проїзд залишався лише у комунального перевізника АТП № 1.

Читайте також: Маршрутки у великих містах мають зникнути як клас — Омелян

Торік Львів суттєво оновив парк машин, які курсують на міських автобусних маршрутах, — придбано 100 автобусів МАЗ та 50 автобусів «Електрон». Закуплено 30 трамваїв з Берліна. Уже підписано перші угоди щодо закупівлі цього року 50 нових тролейбусів «Електрон». Готується закупівля 10 нових трамваїв і 100 нових автобусів. Також місто веде перемовини з Міжнародною фінансовою корпорацією щодо закупівлі 100 електробусів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-