На Закарпатті розмитнили 3 тисячі авто з іноземною реєстрацією

На Закарпатті розмитнили 3 тисячі авто з іноземною реєстрацією

Укрінформ
Станом на 10 січня в Закарпатській митниці ДФС у митному режимі «імпорт» оформлено 2375 транспортних засобів громадян. Це принесло до держбюджету понад 191,4 млн грн. 

Про це повідомляють у прес-службі Закарпатської митниці ДФС.

“Станом на 10 січня 2019 року в Закарпатській митниці ДФС у митному режимі «імпорт» оформлено 2375 транспортних засобів громадян. Це принесло до держбюджету надходжень понад 191,4 млн грн”, - йдеться в повідомленні.

Як інформують у ДФС Закарпаття, середня митна вартість таких авто склала 3700 доларів США.

Також оформлено 631 авто, що були ввезені на митну територію України та поміщені в митні режими «транзит» або «тимчасове ввезення» (так звані євробляхи). За них сплачено майже 40 млн грн митних платежів та понад 5,3 млн грн добровільного внеску. Середня митна вартість цих автомобілів – 2100 доларів США.

Як повідомляють на митниці, більше 90% автомобілів – вартістю до 10 000 доларів США.

Разом із тим, фіскали нагадують, що з 21 грудня 2018 року почав діяти Тимчасовий порядок виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на території України.

Читайте також: ДФС та Рахункова палата підписали угоду про інформаційний обмін

Як відомо, протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності закону України про внесення змін до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів, крім електромобілів, до акцизного податку буде застосовано коефіцієнт 0,5. Зазначений коефіцієнт застосовується у разі ввезення одного легкового автомобіля однією фізичною особою для власного використання. Пільговий період закінчується через 90 календарних днів з дня набуття чинності відповідним законом, а саме – 22 лютого 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-