ДФС та Рахункова палата підписали угоду про інформаційний обмін

ДФС та Рахункова палата підписали угоду про інформаційний обмін

Фото
Укрінформ
Державна фіскальна служба та Рахункова палата уклали угоду про електронний інформаційний обмін.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

"Державна фіскальна служба України та Рахункова палата здійснюватимуть електронний інформаційний обмін. Відповідну угоду підписали сьогодні в.о. Голови ДФС Олександр Власов та Голова Рахункової палати Валерій Пацкан", - ідеться в повідомленні.

ДФС уже забезпечує інформаційну взаємодію з понад 50 суб’єктами інформаційних відносин: державними органами, органами місцевого самоврядування тощо.

"Підписана Угода про інформаційне співробітництво з Рахунковою палатою дозволить вивести державний зовнішній фінансовий контроль на новий рівень", - зазначив в. о. голови ДФС Олександр Власов.

За угодою, сторони надаватимуть одна одній інформацію відповідно до законодавства України з дотриманням узгоджених процедур інформаційного обміну. Так, зокрема, Рахункова плата надаватиме ДФС інформацію про порушення законодавства, виявлені під час здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю; звертатиметься із запитами з питань, що становлять публічний інтерес.

Читайте також: Операції з металобрухтом звільнили від сплати ПДВ до 2022 року

Зі свого боку, ДФС надаватиме Рахунковій палаті необхідну інформацію за письмовим запитом – копії матеріалів, необхідні для здійснення заходів аудиту. Крім того, інформуватиме Рахункову палату про заходи, вжиті за наданою інформацією про виявлені порушення податкового та митного законодавства.

Зазначається, що Служба активно працює над запровадженням електронного обміну інформацією без залучення платників податків. Так, наприклад, було скасовано необхідність отримання фізичною особою документа в ДФС для передачі його у відділ соціального захисту населення для отримання субсидії. Як результат, було впроваджено електронну послугу «Отримання субсидії», якою вже скористалися понад 130 тис. українців, що оформили житлові субсидії онлайн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-