«Український донецький куркуль»: профінансували понад 200 бізнес-проектів

«Український донецький куркуль»: профінансували понад 200 бізнес-проектів

Укрінформ
У Донецькій області в рамках проекту «Український донецький куркуль» профінансовано понад 200 бізнес-проектів, за якими буде створено близько 760 нових робочих місць.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної  адміністрації Олександр Куць, розповідаючи  про перше засідання відновленої Ради регіонального розвитку - у новому складі та розширеному форматі. 

 «Впровадили і розвиваємо унікальний для країни регіональний проект з надання безповоротної фінансової підтримки малому бізнесу «Український донецький куркуль». Спільно з місцевими громадами облдержадміністрація профінансувала понад 200 бізнес-проектів, за якими буде створено близько 760 нових робочих місць», - написав очільник області.

Він зазначив, що цей проект - дієвий інструмент формування середнього класу, спільноти активних та соціально відповідальних підприємців.

Читайте також: На Донеччині залучили понад 3 мільярди міжнародної технічної допомоги - Куць

В першому засіданні відновленої Ради регіонального розвитку в Краматорську взяли участь народні депутати, міські голови, голови ОТГ, райдержадміністрацій та районних рад, керівники підрозділів обласної військово-цивільної адміністрації та центральних органів виконавчої влади, науковці, представники міжнародних організацій, громадськості та бізнесу.

Фото: facebook.com/oleksandrkuts1

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-