Активізації з боку РФ на кордоні із Сумщиною не спостерігається - голова ОДА

Активізації з боку РФ на кордоні із Сумщиною не спостерігається - голова ОДА

Укрінформ
Активізації з боку РФ на кордоні із Сумщиною наразі не спостерігається.

Про це у понеділок, 26 листопада, за підсумками закритого засідання Ради оборони Сумської області повідомив журналістам голова  ОДА Микола Клочко.

«Під час засідання Ради оборони Сумської області ми розглянули питання, пов’язані з можливістю введення воєнного стану в нашій країні. Я заслухав керівників силових та правоохоронних органів в Сумській області, військового комісаріату. За нашими даними, поки що надзвичайної якоїсь активізації з боку Російської Федерації вздовж кордону не спостерігається. Якщо ситуація зміниться, ми будемо про це інформувати громадськість», - зазначив Клочко.

За його словами, під час засідання Ради оборони Сумщини дане доручення всім відповідним службам та органам державної влади бути у повній готовності до можливого введення воєнного стану.

«З попередніх років уже робимо, і відповідно до тих директив, які нам на раді оборони доповіли керівники національної поліції, військового комісаріату, СБУ, вони попередні кроки вже роблять. Я хотів би запевнити, що на території нашої області буде мир, спокій, буде все нормально. Нічого надзвичайного ми не прогнозуємо», - зауважив голова ОДА.

Читайте також: Розвідка каже про загрозу російського вторгнення - Порошенко

Очільник області повідомив, якщо в Україні оголосять військовий стан, то Рада оборони області збереться 27 листопада. На ній вирішуватимуть подальші дії задля безпеки населення області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-