Львівським гірникам виплатили близько 60% зарплати за вересень - ОДА

Львівським гірникам виплатили близько 60% зарплати за вересень - ОДА

Укрінформ
На рахунки ДП "Львіввугілля" надійшли кошти від реалізації вугільної продукції, 20 млн грн з них скерували львівським гірникам, що дасть можливість виплатити їм 56% від зарплати за вересень.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

“12 листопада на рахунки ДП “Львіввугілля” надійшли кошти від реалізації вугільної продукції. Фінансовий ресурс у сумі майже 20 млн грн в повному обсязі скерували на виплату заробітної плати шахтарям. Завдяки цим коштам працівникам ДП «Львіввугілля» в цілому виплатили 78 млн грн, що складає 56% зарплати за вересень”,- зазначили в департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА. 

Як повідомляв Укрінформ, 2 листопада шахтарі ДП “Львіввугілля” пройшли пішою ходою центром Львова та пікетували будівлю облдержадміністрації з вимогою погасити заборгованість по заробітній платі за вересень, модернізації шахт та підвищенню безпеки праці.

Читайте також: Уряд планує підвищення відповідальності за відкриття нелегальних АЗС

Тоді у розмові з пікетувальниками керівник області Олег Синютка зазначив, що заборгованість по зарплаті за видобуте і відвантажене паливо у ДП “Львіввугілля” становить 250 мільйонів гривень. Вона частково погашається, проте сума залишається великою. Про це було поінформовано голову уряду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-