Суд заслухав позиції сторін у

Суд заслухав позиції сторін у "справі Труханова" і відклав розгляд на тиждень

Укрінформ
Колегія Малиновського райсуду Одеси заслухала позиції обвинувачення та захисту у "справі Труханова".

Сторони висловили діаметрально протилежні позиції щодо заявлених клопотань, однак колегія відклала до 9 листопада винесення відповідних ухвал, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Суд заслухав позиції сторін щодо задоволення трьох клопотань адвокатів про припинення кримінального провадження і зміну запобіжного заходу підсудним. Було встановлено, що сторона обвинувачення станом на 1 листопада не готова надати суду для дослідження документи ЄРДР, що стосуються законності поновлення провадження щодо підсудної Галини Богданової (директора підприємства "Брокбізнесконсалт" - ред). Тому суд виніс ухвалу - задовольнити клопотання сторони обвинувачення про перенесення слухання справи на 9 листопада", - озвучив рішення суддя Черевко.

Головуючий запропонував прокурору САП Максиму Кравченку, що просив оголосити перерву в судовому процесі, витребувати відповідні документи з ЄРДР, що стосуються поновлення цього кримінального провадження, і надати для дослідження на наступному засіданні суду.

Як з'ясувалось на сьогоднішньому засіданні суду, у процесі розслідування резонансної "справи Труханова" детективами НАБУ і прокурорами САП несподівано розпочав власне слідство слідчий Приморського відділу поліції Одеси щодо встановлення законності дій однієї з фігуранток справи - підсудної Богданової. Було проведено декілька допитів директора "Брокбізнесконсалту", а також нову експертизу вартості приміщення холдингової компанії "Краян".

За словами представника САП на суді, ініційоване Приморським відділом поліції Одеси слідство завершилось винесенням рішення про те, що "в діях Богданової не міститься складу злочину. І кримінальне провадження щодо оцінки майна "Краяна" Богдановою було закрито".

Однак прокурор Кравченко не зміг надати колегії Приморського райсуду документи, до яких має доступ керівник САП Назара Холодницький, що підтверджують незаконне дублювання співробітниками поліції Одеси розслідування дій підсудної Богданової.

"Для того, щоб їх витребувати з ЄРДР і доставити суду, необхідно декілька днів", - пояснив представник САП.

Представники сторони захисту групи підсудних висловились проти оголошення перерви у судовому процесі, однак колегія суддів підтримала законність клопотання сторони обвинувачення.

Читайте також: Суд почав розгляд по суті справи мера Одеси і "труханівців"

Адвокати підсудних директора ТОВ "Девелопмент еліт" (продавець адмінбудівлі) Петра Загодиренка і директора ТОВ Valton Group Ігоря Кравченка також наполягали в суді на наявності підстав для зміни запобіжного заходу для свої підопічних - із 5-мільйонних застав, визначених раніше Солом'янським судом Києва, на звільнення під особисте зобов'язання. Натомість прокурори заявили, що не вбачають підстав для зміни запобіжних заходів.

Судова колегія поки що не винесла ухвал щодо поданих клопотань захисників підсудних Загодиренка і Кравченка.

Варто зауважити, що до суду сьогодні спершу пускали чиновників мерії та групу осіб літнього віку, журналістам довелось "з боєм" прориватись у залу судових засідань - їм пропонували зайти до сусідньої зали і звідти спостерігати за судовим процесом.

Напружена ситуація була й під стінами суду, однак зіткнень активістів громадських організацій, що прибули з прапорами України, та представників міської влади вдалось уникнути.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-