Труханов

15 листопада 2019

Новий голова Одеської ОДА досі не познайомився з Трухановим

Голова Одеської ОДА Максим Куций продовжує формувати "комбіновану" команду ОДА, уже мав "закриту" від журналістів зустріч із громадськими активістами, але за місяць так і не зміг познайомитись з міським головою Геннадієм Трухановим.

06 листопада 2019

23 жовтня 2019

18 жовтня 2019

11 жовтня 2019

10 жовтня 2019

Зеленський - про Труханова: Ми з ним не друзі

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що немає жодних стосунків з міським головою Одеси Геннадієм Трухановим. Водночас, він зазначив, що хотів би звільнити Одесу від криміналітету.

20 вересня 2019

Свідку в "справі Труханова" оголосили підозру

Одному зі свідків у справі за фактом заволодіння коштами міського бюджету Одеси під час придбання будівлі заводу «Краян» повідомили про підозру за відмову давати показання у межах досудового розслідування.

19 липня 2019

13 липня 2019

Зеленський доручив Труханову організувати безкоштовний в'їзд в Одеський порт для бізнесу

Президент України Володимир Зеленський звернувся до мера Одеси Геннадія Труханова з проханням розв'язати питання надання земельної ділянки для облаштування безкоштовного в'їзду на територію Одеського морського порту представників бізнесу.

09 липня 2019

Одеський суд зняв арешт з майна обвинувачених у "справі Труханова"

Малиновський райсуд Одеси визнав вину Геннадія Труханова і групи посадовців та підприємців не доведеною і зняв арешт з майна та рахунків обвинувачених САП у розкраданні бюджетних коштів при придбанні будівлі заводу "Краян".

Одеський суд виправдав Труханова

Колегія суддів Малиновського райсуду Одеси оголосила у вівторок, 9 липня, виправдальний вирок меру Одеси Геннадію Труханову та групі посадовців і підприємців у справі щодо незаконного заволодіння коштами бюджету при придбанні будівлі заводу "Краян".

08 липня 2019

Справа Труханова: суд “забракував” докази, отримані під час обшуків

У справі про незаконне заволодіння багатомільйонними коштами бюджету Одеси під час придбання міськрадою будівлі збанкрутілого заводу "Краян" визнано недопустимими низку доказів, наданих детективами НАБУ і САП.

03 липня 2019

Справа Труханова: суд оголосить вирок завтра

Малиновський райсуд Одеси 4 липня оголосить вирок у справі про заволодіння багатомільйонними коштами міськбюджету під час придбання за завищеною ціною будівлі колишнього заводу "Краян".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-